Öğrenci Toplulukları Buluşma Şenliğinin 5. si yapıldı
30.11.2021

Başkanlığımız tarafından düzenlenen Öğrenci Toplulukları Buluşma Şenliğinin 5. si Üniversitemiz Kültür Merkezi 15 Temmuz Salonu, Fuaye ve Anfi Tiyatro alanlarında 25-26-27 EKİM 2021 tarihlerinde gerçekleştirildi.

     

Üniversitemiz Rektörü  Prof. Dr. Vatan KARAKAYA, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ahmet GÖKBEL, Prof. Dr. Mustafa KURT ve Genel Sekreterimiz Mehmet Zeki KÜÇÜK'ün de ziyaret ettiği ve çok sayıda öğrencinin büyük ilgi gösterdiği ve 3 gün süren etkinliğin ilk gününde Gençlik ve Spor Halk Oyunları Gösterisi, İnteraktif oyunlar Neşet Ertaş Güzel Sanatlar Fakültesi Solo Şarkı Performansı, Ali TÜRK, Neşet DOĞAN Konserleri, Öğrenci Toplulukları ile Söyleşi Programlarının yanı sıra Ahi pilavı ve tulumba tatlısı ikramı yapıldı.  

 

    

 

Şenliğin 2. gününde İnteraktif oyunlar, Bilgi Yarışmaları, Ebru Sanat Etkinliği, Kardeş Ülkeler  Topluluğu Uluslararası Müzik Dinletisi, Türk Halk Müziği Dinletisi, Uçurtma Şenliği ve tatlı ikramının yapılığı şenlikte katılım yine çok yüksekti.

 

     

 

Üçüncü ve son günde İnteraktif Oyunlar, Bilgi Yarışmaları, Grup 21 Pop Rock Müzik Konseri, Kürşat TAŞAR Halk Müziği Dinletisi, Grup Tam Dörtlü Anadolu Rock Müzik Dinletisinin yanı sıra meşale gösterileri ve tatlı ikramının ardından Başkanlığımız bünyesinde gerçekleştirdiğimiz Öğrenci Toplulukları Buluşma Şenliğinin 5. si son buldu.